FaNaTiCi.iDlE.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


BiNe ati VeNit Pe FaNNaTici.IdLe.RO
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 zOMbye mod....fanatici.idle.ro

In jos 
AutorMesaj
Dm1Ng
Admin



Mesaje : 101
Data de înscriere : 08/03/2009

zOMbye mod....fanatici.idle.ro Empty
MesajSubiect: zOMbye mod....fanatici.idle.ro   zOMbye mod....fanatici.idle.ro EmptyLun Mar 09, 2009 8:40 pm

MBUNATATIRI ADUSE MODULUI 1.0:

-au fost 3 clase adugate
-a fost adaugat model la fiecare clasa in parte adaugat
-a fost adaugat 1 model la toti oamenii (teroristii si counterii vor arata la fel)
-a fost adaugat 1 model separat pentru admini
-in principiu au fost schimbate modelele toate
-au fost adaugate gloante infinite la oameni
-a fost adaugat un surplus de puteri adaugate la toti
-Oamenii au 200 HP (viata) si nu li se termina gloantele indiferent de cate ori incarca
-Zombii au 150 HP (viata) + surplusul fiecarei clase care difera oricum vor avia surplusul dublu chiar triplu
-gravitate, viteza si raza de infectia dublata la zombi
-au fost sansele marite pentru creatura suprema si exterminator
-au fost marite urmele lasate pe jos de zombii
-a fost scoasa toata traducerea din data/lang inclusiv infoul si introdus in plugin, cu ocazia asta voi numai puteti modifica!
-a fost scoasa reclama din mod , mai exact tagul [www.addons.ro] a fost inlocuit cu [Tvirus2]
-au fost schimbate/modificate modelele la grenazi (toate), efectele trail(urma) la flashbang & he, a fost adaugat curcubeu de lumini la smoke (lumineaza de fiecare data in alta lumina) + a fost marita raza de lumina , a fost marit timpul cat as stea in flacari zombii, cat sa stea inghetati.
-a fost schimbat cerul acuma este in stele
-am facut putina lumina pe server
-am adaugat ambience , adica pe server in permanenta se va auzi un sunet de moarte sa zicem asa , un sunet RAU ..
-am schimbat mainile la zombii , si am adaugat si coada (pe click dreapta atacati cu , coada).
-am fixat puterile la fiecare clasa , fiecare zombi acuma avand anumite caracteristici!

CLASELE DE ZOMBI + POZE:




Apasati pe M sa vedeti meniul.
Apasati ctrl + space in timp ce mergeti inainte sa faceti sarituri imense (valabil acuma si pentru exterminator si creatura suprema).
Este important sa apasati ctrl + space amandoua odata sau ratati salturile.
Cvar-urile le gasiti in tvirus2.cfg
Am facut poze doar la ceea ce a fost modificat/imbunatatit.

FISIERE/FOLDERE:

V-am adaugat si 1 server.cfg cu adresa noastra de download.Cu toata viteza noastra , timpul in care 1 jucator downloadeaza toate resursele este de la 40 de secunde pana la 60 secunde (1 minut).
Va rugam noi nu umblati in server.cfg , doar la numele serverului si parola de rcon puteti umbla, restul lasati asa

V-am adaugat noi harti pentru zombi + mapcycle.txt unde deja sunt trecute.

Hartile sunt:
Cod:
zm_assault_shadow
zm_beach
zm_city_final
zm_die_hard_tn
zm_dust2
zm_dust2_new
zm_toxic_house
zm_toxic_house2
zm_toronto
zm_small_nightmare
zm_run_while_u_can
zm_prospeedball_v2
zm_office_b2
zm_nighwatch_final
zm_infantry
zm_house_s





INFO

Tot ce gasiti in folderul "Infectia Tvirus Mod 2.0" bagati in folder server/cstrike!
Pe urma mergeti in folder server/cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini si treceti linia:

Cod:
tvirus2.amxx





Pe urma mergeti in folder server/cstrike/addons/amxmodx/configs/modules.ini si stergeti din fata urmatoarelor linii ; :

Cod:
fakemeta
hamsandwich

Infectia Pro~EvoLuTion~Virus~Mod de pe FileFront : http://files.filefront.com/Infectia+Tvirus+Mod+20+borar/;11869237;/fileinfo.html

Sursa: http://files.filefront.com/Infectia+Tvirus+Mod+20+borar/;11869237;/fileinfo.html
Sus In jos
http://fanatici.all-up.com
 
zOMbye mod....fanatici.idle.ro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ADdons zombye
» Server de cs ZOmbye :X:D
» zOMbye mod....fanatici.idle.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FaNaTiCi.iDlE.Ro :: Moduri Cs-
Mergi direct la: